logo

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam posuere varius magna, ut accumsan quam pretium vel. Duis ornare felis

Hirtenstraße 19, 10178 Berlin, Germany
(+44) 871.075.0336
ouroffice@cortex.com

O nas

Twój pomysł, nasza realizacja!

Specjalizujemy się w tworzeniu i wdrażaniu platform do e-lerningu.

,,

W ostatnich latach Polska utrzymuje się w pierwszej piątce krajów na świecie, które notują największy wzrost popularności szkoleń zdalnych.

,,

Branża e-lerningowa jest w ciągłym wzroście. Szacuje się, że globalny rynek e-learningu osiągnie 457.8 mld USD do 2026 roku.

,,

Cały świat odczuwa ogromny wzrost zainteresowania nauczaniem i szkoleniem się przez Internet. W 2020 roku prawie 90% firm na świecie przyjęło e-learning jako podstawową formę szkoleń kadry.

Przekazywanie wiedzy przez internet to przyszłość całej edukacji!

Ostatnie kilkanaście miesięcy pokazały jak wielki potencjał leży w edukowaniu zdalnym, ale też jak trudnym to może być zadaniem. Należy podejść do tego dobrze. Dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Jesteśmy TRENADO! Zespół profesjonalistów w różnorodnych dziedzinach. Łączymy naszą wiedzę i doświadczenie aby tworzyć w pełni profesjonalne i spersonalizowane platformy e-lerningowe. Dobrze skonstruowana platforma łączy wiele dziedzin, a dzięki różnorodności naszego zespołu zajmujemy się tym kompleksowo.

Nasi programiści zadbają o idealne działanie systemu platformy, projektanci stworzą niepowtarzalna szatę graficzną, copywriterzy zadbają o przejrzystość i stylistykę treści, a specjaliści od mediów społecznościowych i reklamy dopilnują, aby Twoje kursy i szkolenia dotarły do tych, którzy ich potrzebują i z nich skorzystają.

Z powodzeniem zbudowaliśmy i wdrożyliśmy już kilka platform, wiemy już na co zwracać uwagę tworząc całą strukturę systemu, jakie integrację są najlepsze i jak je dobrać do konkretnych celów i potrzeb. Co jednak najważniejsze z powodzeniem prowadzimy już od ponad roku taka platformę, z setkami sprzedanych kursów i szkoleń, z liczba użytkowników idącą w tysiące, dlatego mamy potężny feedback od nich i wiemy już jak zbudować taka platformę, aby była jak najlepsza również dla nich, a to pozwoli zatrzymać potencjalnych uczniów i kursantów jak najdłużej.

Należymy do BNI Polska

BNI to międzynarodowa organizacja biznesowa, która powstała w Stanach Zjednoczonych w 1984 roku. W Polsce zrzesza 2500 firm w 30 miastach i wciąż się rozwija. Z przyjemnością od kilku lat wspólnie tworzymy profesjonalną kulturę biznesową w Polsce, należąc do struktur BNI Polska.

Sprawdź nasze Portfolio

Zobacz jakie projekty mamy już na swoim koncie i co jesteśmy w stanie zrobić dla Ciebie!
Zobacz więcej

Kontakt

Z chęcią opowiemy o Sobie więcej i przedstawimy więcej szczegółów. Skontaktuj się z nami.

    Co oferujemy